środa, 26 grudnia 2012

Nasza Zima zła??

Czasem można by się troszeczkę pogubić, w tym jaką aktualnie mamy porę roku.
Powiedziałabym nawet, że białe Boże Narodzenie to już przywilej ludzi mieszkających w górach.
Milusińskim pozwalamy czasem np na "wypaćkanie" okien sztucznym śniegiem. Na szczęscie ja już jestem duża :) i perspektywa mycia szyb przez pół dnia jakoś mnie zniechęca do tego typu zabawy, a mojemu Trolikowi jeszcze wszystko wsio ryba:)

Zatem, by przypomnieć sobie jaką mamy porę roku, mała prezentacja moich quillingowych śnieżynek. Byli tacy, którzy wieszali je w okna, inni na choince jeszcze jedna Pani zamówiła kilka, dokleiła patyczki i tak śnieżynki stworzyły kuchenno-doniczkowo-świąteczną zimową aurę:)

Zainteresowanie było spore, na tyle duże, że oczywiście starym zwyczajem w domu ostała się jedna jedyna sztuka ( zawisła samotnie w oknie na ganku i wypatruje Świątecznych Gości). Pytano mnie też o jakieś tutoriale, ja niestety żadnych nie znalazłam, sama uczyłam się patrząc na zdjęcie w internecie. Stworzyłam więc foto-kursik. Kiedyś z pewnością go tu umieszczę.

I jeszcze moje quillingowe koszyczki z Gwiazdą Betlejemską w roli głównej.

3 komentarze:

 1. O! Robisz sztuczny śnieg? :) Podoba mi się ta biało-zielona... moje kolory. Moja starsza córka też robi różne rzeczy tą metodą, to fajna zabawa i ciekawe efekty można uzyskać.
  Pozdrawiam i dzięki za odwiedziny :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ładne te prace i ile przy tym zwijania:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Tego nie da się opisać w słowach, chyba że ktoś doda do słownika jakieś nowe słowa które choć w części oddadzą piękno zawarte w tych dziełach.Miłego dnia

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i mile komentarze:)