sobota, 2 lutego 2013

Ach, co to był za ślub...!Dobry wieczór wszystkim:)
Niebawem Walentynki. Święto przyszłych (i nie tylko) Młodych Par. Dziś pokarzę Wam prace o tematyce ślubnej:)

Primo!

Wiklinowe serducha - podziękowania dla Gości weselnych.

Od kilku już lat w dobrym guście jest obdarować swoich gości weselnych jakimś drobnym upominkiem – podziękowaniem za przybycie. Moda, a właściwie dobry zwyczaj przywędrował do Polski z Zachodu. Obdarowywanie gości weselnych drobnymi prezentami to tradycja we Włoszech, Francji, Grecji, Wielkiej Brytanii, czy Stanach Zjednoczonych. Pomysł szybko przyjął się w Polsce i dziś coraz rzadziej pada pytanie, czy dawać podziękowania. Zastępuje je pytanie – co dać? 

Ja zaproponuję serce z papierowej wikliny. Serce w kolorze białym, z różami z czerwonej krępy włoskiej i bilecikiem wykonanym przez Justynę ( i tu ponowie serdecznie zapraszam na jej bloga ) Oczywiście ten kolor oraz te dodatki to propozycja.:) Gdybyście chcieli takie serducho zobaczyć na własne oczy, zapraszam do siebie lub do Justiny ( dla osób mieszkających bliżej Dzierżoniowa)

Serducho na Srebrnaagrafka.pl


Secondo!

Stroik ślubny / pamiątka - Łabędzia Para

O i tu było zabawy ...:)


Nie pamiętam, gdzie pierwszy raz zobaczyłam taką dekorację. Sama podstawa wykonana według kursu Ani ( poprzedni post). Troszeczkę zmodyfikowałam "rączkę". Nie korzystałam tutaj z żadnego tutorialu, więc sprawa nie była już tak prosta. Zamierzenie było takie, żeby stojak przypominał altanę lub ołtarz. Wyszło chyba nie najgorzej. Łabędzie origami troszeczkę mniejsze, niż zwykle, stylizowane na Młodą Parę. Z powodu natłoku prac, a raczej goniących terminów, pominęłam jeden planowany element. Mini księgę z życzeniam / lub dowolnym innym tekstem, którą chciałam umieścić na samym przodzie, może następnym razem się uda:)


Z tego miejsca chciałam Was zaprosić jeszcze na bloga Wzgórze Twórczych Serc .
Możecie tam poczytać o najnowszej organizowanej przez Nasz Zespół akcji.
Może następnym razem i wy się przyłączycie!!!!

4 komentarze:

  1. Cudne prace :D Zapraszam do siebie http://paulaaart.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękne a ta zmodyfikowana podstawa bardzo fajnie wygląda,gratuluję pomysłu:)

    OdpowiedzUsuń
  3. Jakie te serducha równiutko uplecione,śliczne .A łabędzie no cóż nie mogłam sie napatrzeć:))Zapraszam do siebie:)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny i mile komentarze:)